DOSTAWA jest płatna kiedy nie przekroczy 1000zł brutto

KURIER

Przy zakupach obowiązuje dostawa płatna według poniższego cennika dostaw:

  1. kurier DPD przedpłata: 18,45zł brutto
  2. kurier DPD za pobraniem: płatny przy odbiorze: 24,60zł brutto

Poniżej link do sprawdzenia gdzie jest Państwa paczka.

https://www.dpd.com/pl/pl/odbieram-paczke/

Czas trwania dostawy przez kuriera trwa od 1 do 2 dni roboczych. Podczas odbioru przesyłek sugerujemy otwieranie ich w obecności kuriera a w przypadku szkody spisanie protokołu szkody. Ułatwi nam to proces odszkodowawczy w firmie przewoźnika, która jest odpowiedzialna za bezpieczną wysyłkę do Państwa.

W przypadku przesyłek zagranicznych warunki dostawy są ustalane indywidualnie

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty 0 zł

  1. O terminie odbioru towaru klient jest informowany poprzez e-mail lub telefoniczne.
  2. Odbiór w siedzibie firmy MICRON S.C Aleja Jana Pawła II 79 w Białymstoku
  3. Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 7:30-17:00

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Zamówienia staramy się wysyłać tak szybko, jak to możliwe.  Czas realizacji zamówień może być różny w zależności od rodzaju asortymentu. Przewidywany czas realizacji zamówienia to 2 dni robocze.

W czas realizacji zamówienia nie jest wliczany czas wysyłki. Czas wysyłki zależny jest od miejsca docelowego wysyłki oraz od regulaminu firmy przewozowej. Zazwyczaj wynosi on od 1 do 2 dni roboczych. O szczegóły prosimy pytać w mailu: micronnarzedzia24@gmail.com.

Przesyłki wysyłane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-13.00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Towary na specjalne zamówienie dostarczane są w terminie ustalonym indywidualnie z klientem.

PŁATNOŚCI

Za swoje zamówienie możesz zapłacić korzystając z szybkich i bezpiecznych płatności elektronicznych, które w naszym imieniu realizuje firma tpay.com. Tpay.com udostępnia najszerszy wachlarz płatności co daje gwarancje realizacji transakcji w trybie online w największym zakresie na rynku.

Zwykły Przelew

Za swoje zakupy możesz zapłacić tradycyjnym przelewem na nasze konto bankowe. Dane do przelewu bankowego:

MICRON s.c.
Ul. Aleja Jana Pawła II 79
15-703 Białystok
Bank: PKO
Numer konta: PL 47 1020 1332 0000 1302 1319 1202
Tytuł przelewu: Zamówienie nr: “TWÓJ NUMER ZAMÓWIENIA”

Za Pobraniem

Gotówką za pobraniem, płatność Dostawcy przy dokonywaniu Dostawy (w tym przypadku realizacja zamówienia zostanie rozpoczęta po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia)

Szybki e-przelew

Szybki e-przelew w tym BLIK lub karta kredytowa – autoryzacji płatności on-line, BLIK-iem i kartą kredytową dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych on-line www.tpay.com. Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu, umożliwiającego autoryzację transakcji. Systemy te umożliwią natychmiastową realizację płatności online. W ten sposób w ciągu kilku minut otrzymujemy potwierdzenie, że zamówienie zostało opłacone.