ZWROTY

Klient ma prawo do zwrotu zakupionego na odległość produktu. Jest możliwość odstąpienia od zawartej umowy w terminie 14 dni kalendarzowych bez podawania przyczyny. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Można to zrobić pisemnie na adres MICRON s.c. , al. Jana Pawła II 79, 15-703 Białystok lub mailowo na adres micronnarzedzia24@gmail.com. Szczegółowa procedura zwrotu jest możliwa do przeczytania w punkcie 7. naszego regulaminu.  Koszt wysyłki zwracanego towaru pokrywa klient.

Zwracany bez podania powodu produkt musi spełniać poniższe warunki:
– Przyjmujemy jedynie nieużywane produkty z opakowaniem.
– Zwracany towar powinien być w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.
– Konsument zgłosi zwrot w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania produktu.

Przedmioty hand-made i wykonane na specjalne zamówienie nie podlegają zwrotom.

Klient otrzymuje zwrot wartości zakupionego towaru – bez kosztów jego wysyłki.

REKLAMACJE

Klient ma prawo dokonać reklamacji w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu, jeśli zakupiony produkt posiada wady fabryczne lub jest niezgodny z umową. Aby dokonać reklamacji prosimy o wykonanie następujących czynności:

– Pobranie oraz wypełnienie formularza reklamacyjnego – pobierz
– Odesłanie paczki z wadliwym produktem oraz formularzem reklamacyjnym.

Reklamowany towar wysyłany jest na koszt kupującego i odsyłany na koszt sprzedawcy (dotyczy naprawy lub wymiany). W przypadku, gdy dochodzi do zwrotu pieniędzy, klient otrzymuje na podany numer konta zwrot wartości zakupionego towaru oraz zwrot kosztów wysyłki. Zwykle ten proces trwa około 2/4 tygodnie.

Reklamacji nie podlegają produkty z uszkodzeniami mechanicznymi, wynikającymi z nieprawidłowego użytkowania, lub użytkowania niezgodnego z przeznaczeniem.

Zwrotom, tym samym odstąpieniu od umowy zgodnie z ustawą konsumencką nie podlegają produkty z dostępnością określoną jako „Na zamówienie” oraz „specjalne” gdyż są to produkty nie typowe sprowadzane tylko na zamówienie klienta.

Dane do wysyłki: MICRON Spółka Cywilna , al. Jana Pawła II 79, 15-703 Białystok, Polska. W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt telefoniczny +48 664 994 999 , 797 171 342 lub mailowo: micronnarzedzia24@gmail.com