Firma ,,MICRON''-Narzędzia istnieje nieprzerwanie od 1998 roku na terenie Białegostoku.

Od początku istnienia zajmujemy się doradztwem technicznym i zaopatrzeniem firm produkcyjnych oraz warsztatów.
Przyświecało nam motto Traktuj innych jak sam chciałbyś być przez nich traktowany”. Trzymamy się tej zasady i staramy się zawsze pomóc człowiekowi w doborze konkretnego narzędzia nie tylko za cenę sprzedaży. Przez te wszystkie lata rozszerzaliśmy nasz asortyment, do których można zaliczyć takie narzędzia jak frezy, noże tokarskie, oprawki maszynowe, narzędzia ślusarskie, wiertła, materiały ścierne oraz wiele innych. Posiadamy około 10000 tysięcy pozycji magazynowych dostępnych od ręki. Staramy się, żeby wszystkie narzędzia dotarły jak najszybciej do miejsca docelowego, bo wiemy jak ważny jest czas osób pracujących przy obrabiarkach. Jeżeli szukasz dobrych narzędzi do obróbki metali to dobrze trafiłeś. Nie zajmujemy się sprzedażą tanich zamienników, tylko renomowanych firm w branży.

Współpracujemy m.in z: FANARSANDVIKISCARPRAMETSECOGUHRING, MITSUBISHI, BISON i wielu innych…

Mamy nadzieję, że dołączycie do kolejnej grupy zadowolonych klientów, których obsługujemy przez te 24 lat!

Dlaczego warto

CNC

Posiadamy jeden z najszerszych asortymentów narzędzi i akcesoriów CNC dostępnych w naszym magazynie i szczycimy się niskimi cenami oraz przyjazną, elastyczną obsługą.

Nasz ciągły rozwój i innowacyjność pozwalają nam na ciągłe wypuszczanie nowych produktów, opcji i ulepszeń odpowiednich dla istniejących maszyn.

Współpracujemy z